וידאו:
ההכנה של סטף קרי למשחק                     עד כמה אתה באמת רוצה את זה?!            מייקל ג'ורדן על הסוד להצלחה 

וידאו

בואו לקבל כמה טיפים מנטליים בעזרת סרטונים מעניינים. מתחת לכל סרטון תמצאו הסבר קצר שיעזור לכם להבין אותו היטב.

עד כמה אתה באמת רוצה את זה?!

ההכנה של סטף קרי למשחק - רוטינה

כשאני שואל ספורטאי עד כמה הוא רוצה להצליח התשובה היא כמעט תמיד "הכי בעולם". אז אני שואל, מה הם המעשים שלך בשביל הדבר שאתה הכי רוצה בעולם?. מעשים משדרים רצון, לא המילים. סרטון מוטיבציה לעשייה.

לפני תחרות הלחץ וההתרגשות עולים. הכנה קבועה, רוטינה, יכולה לעזור מאוד לספורטאי להוריד את הלחץ ולהיכנס לריכוז. על ידי עשייה של משהו קבוע ומוכר אנחנו בעצם מוסיפים תחושה של מוכרות ושליטה לסיטואציה שלא ניתן לצפות אותה, התחרות עצמה. בסרטון – הרוטינה לפני משחק של סטף קרי.

הבטיחו לכם שזה יהיה קל???

אז גרמו לכם לחשוב שזה יהיה קל? שהצלחה זה עניין של כישרון? אף אחד לא מצלם את הספורטאים בשעות הארוכות והקשות בחדר הכושר, ריצה בחולות או באימונים כשהם עובדים על שיוף היכולות שלהם. רוצים להצליח? תמצאו את התשוקה שלכם וצאו לעבוד.

מייקל ג'ורדן - הדרך להצלחה

אז גם אתה רוצה להצליח? להיות מושלם ולא לטעות? תשכח מזה, אי אפשר להצליח מבלי לטעות. ספורטאי חייב לקבל שהוא לעולם לא יהיה מושלם. הצבת סטנדרטים שלא ניתן לעמוד בהם רק תגביר את הלחץ שלך ותבטיח שאתה לעולם לא תהיה מסופק. בסרטון "אלוהים" (מייקל ג'ורדן) מסביר את הדרך שלו להצלחה.

שיעור במנהיגות

שיעור במנהיגות, רבים מהספורטאים רוצים להיות מנהיגים, להשפיע על הקבוצה. אבל בסופו של דבר לא יכולה להיות לקבוצה יותר מידי מנהיגים. אבל האם יש רק דרך אחת או שניים להנהיג? האם מנהיג חייב להיות הדמות המרכזית והמובילה? בסרטון תקבלו הסבר לעוד סוג של מנהיגות והחשיבות שלה.

תפסיקו עם התירוצים!!!

אז אתם חושבים שקשה לכם, שלא קיבלתם תנאים שווים? תחשבו שוב, עזרא בן ה9 מעביר לכולנו שעור על נחישות, פרופורציות ועל החיים. 

מאמן מנטלי לספורטאים

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon